produktbilde
produktbilde
Artikkelnummer: ALV-MADI1S

Alva MADI optisk kabel, multimode simplex SC <> SC, 1m

8 på lager
Frekvensbånd:
Farge:
Are Terjeson

Are Terjeson

SALG | MARKEDSFØRING

  • Produkttekst

  • Fibre-optical cable, Multi-Mode
  • 62.5/125 µm, simplex
  • Cable Color: orange
  • Cable Ø: 2 mm

Tilgjengelige lengder:

0,5 og 1 m

Det finnes ingen relaterte produkter.