Netgear AGM731F | SFP tranceivermodul, 1000 Base-SX Gigabit Ethernet, LC Multi-mode, støtter både 50 µm og 62.5µm fiber

Beklager-dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

SFP 1G Ethernet Fiber Module for Managed Switches
Fabrikant: NetGear
LydRommet SKU: 652-00046
Fabrikantens SKU: AGM731F
The ProSAFE® GBIC Module is a LC duplex connector and meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.
The ProSAFE® GBIC Module is a LC duplex connector and meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.
*
*
*
Filtrer
Sort
display