LydRommet

Ledende leverandør av profesjonell lyd

Om oss

Lydrommet as

LydRommet as leverer profesjonelle lydprodukter og installasjoner til offentlige og private virksomheter i hele Skandinavia. Firmaet ble stiftet av Christian Wille i 1978, og er idag blant Norges største importører av lydutstyr innenfor områdene PA, studio, kringkasting, installasjon, og forhandlerrelaterte produkter. MER OM LYDROMMET AS

Hos LydRommet er vi opptatt av at du får den løsningen som passer ditt behov, og hjelp når du trenger det. I tillegg vet vi hvor viktig det er å få rett informasjon til rett tid. Våre produktspesialister fører derfor en nær dialog med alle fabrikanter med fokus på produktutvikling, leveringstid, service og support. Sjansen er derfor stor for at vi kan hjelpe deg med det du trenger, det være seg små mikrofonanbefalinger, spesialdesignede kabler eller tunge systemløsninger.

Har du en lydteknisk utfordring?

Thorvald Meyers gt 7, 0555 Oslo

  • Tlf: +47 23 23 28 00
  • Faks: +47 23 23 28 01

Menneskene

ADMINISTRASJON

    

 

 


Ernst R. Berggren
Daglig leder
ernst@lydrommet.no
Tlf:+47 23 23 28 59
Mob: +47 913 22 109


Tove Solheim
Økonomi
tove@lydrommet.no
Tlf: +47 23 23 28 04 


Marianne Risan Aarstad
Logistikk
marianne@lydrommet.no
Tlf:+47 23 23 28 03

 

SALG 

 

 

 


Anders Nannestad

Salg:MI/forhandlere
anders@lydrommet.no
Tlf:+47 23 23 28 11
Mob:+47 91 74 82 31 


Bjørn Magne Idland
Salg:Installasjon
bmi@lydrommet.no
Tlf.+47 23 23 28 58
Mob:+47 95 80 84 94  


Øystein Johnsen
Salg: MI/installasjon
oeystein@lydrommet.no
Tlf:+47 23 23 28 07
Mob:+47 91 53 73 13

 
Alexander Rambøl
Salg: PA/Touring
alexander@lydrommet.no
Tlf:+47 23 23 28 10
Mob:+47 918 27 033


Are Terjesson
Salg/markedsføring
are@lydrommet.no
Tlf:+47 23 23 28 09
Mob:+47 95 96 66 55 
 

Gorm Gylterud
Salg
gorm@lydrommet.no
Tlf.+47 23 23 28 18
Mob:+47 90 14 96 39 

Martin Mæland
Salg: Kringkasting
martin@lydrommet.no
Tlf:+47 23 23 28 08
Mob:+47 971 971 55 
 
         
       

PROSJEKT

 


Alf Christian Hvidsteen

Prosjekt
alf.christian@lydrommet.no
Tlf.+47 23 23 28 12
Mob:+47 90 75 40 41 


Jimmy Thorsen
Prosjekt
jimmy@lydrommet.no
Tlf.+47 23 23 28 13
Mob:+47 90 11 05 92 

 

 



SERVICE/REPARASJON

                                        

                                                                                                                


John Gunnar Boyd
Serviceansvarlig
john.gunnar@lydrommet.no
Tlf:+47 23 23 28 16
Mob:+47 91 13 07 68 


Erik Wanvik
Service/reparasjon
erik@lydrommet.no
Tlf:+47 23 23 28 14
Mob:+47 98 05 65 35 


Per Kjemo
Service/reparasjon
per@lydrommet.no
Tlf:+47 23 23 28 19
Mob:+47 95 16 88 42 

 

 


Mathias Andresen

Service/reparasjon
mathiasa@lydrommet.no
Tlf:+47 23 23 28 15


Matthias Fosse
Service/reparasjon
matthias@lydrommet.no
Tlf:+47 23 23 28 17
Mob:+47 41 16 48 11 
   
       

LAGER 

     


Egil Johnsrud
Lageransvarlig
egil@lydrommet.no
Tlf:+47 23 23 28 54
Mob:+47 90 17 62 87


Thomas Sagbråten
Lager
thomas@lydrommet.no
Tlf:+47 23 23 28 52