LydRommet

Ledende leverandør av profesjonell lyd

Nyheter

Prolight+Sound: Møt oss i Frankfurt 21.- 24. mars!

Publisert: 02.03.12 kl. 13:24

Vel møtt til verdens største messe innen musikk.

Prolight + Sound er verdens største messe innenfor event-teknologi, og dekker alle produktområder, bransjer og tjenester.

I tillegg til utstillingene i det omfattende messeområdet, kan du delta på workshops, produktdemonstrasjoner, seminarer og debatter.

Musikmesse avvikles parallelt med Prolight+Sound, og er verdens ledende messe for musikkbransjen. Her finner du alt innen produkter og tjenester innen musikkproduksjon, i tillegg til en mengde workshops, konserter, demonstrasjoner, seminarer og debatter. Inngangsbillett til én av messene, gir gratis adgang til den andre.

LydRommet vil ha base på Harman-standen (8.0 F32), hvor vi vil vi vise fram de siste nyhetene fra AKG, BSS, Crown, dbx, JBL og Soundcraft.

De fleste av våre fabrikanter har stand på Frankfurt-messen:

  • Focusrite (5.1 B68)
  • Klotz (8.0 A21)
  • König & Meyer (6.1 B31)
  • RME (5.1 B80)
  • Gå heller ikke glipp av muligheten til å møte Jim, Jamie og Karen på Rational Acoustics / Smaart på stand 8.0 K37.

BLI MED OSS PÅ FREIBIER!

Onsdag 21. etter messa, inviterer vi kolleger fra hele Skandinavia til et uformelt møte på en lokal pub.

Stikk innom oss (Harman 8.0 F32) og få med deg invitasjon og drikkebong. 

LydRommet reiser med følgende mannskap:


Trond Snellingen
trond@lydrommet.no
Tlf. +47 23 23 28 59

Are Terjesson
are@lydrommet.no    
Tlf: +47 23 23 28 09
 

Øystein Johnsen
oeystein@lydrommet.no      
Tlf: +47 23 23 28 07


Anders Nannestad
anders@lydrommet.no
Tlf: +47 23 23 28 11


Gorm Gylterud
gorm@lydrommet.no
Tlf: +47 23 23 28 18

Espen Andersen          
espen@lydrommet.no
Tlf: +47 23 23 28 06


Joachim Wille
joachim@lydrommet.no
Tlf: +47 23 23 28 10


Thomas Züllich
thomasz@lydrommet.no
Tlf: +47 23 23 28 56

Flemming Bjerke
flemming@lydrommet.dk
Tlf: +45 87 36 20 74


Lars Christensen
lars@lydrommet.dk
Tlf: +45 87 36 20 76

 
William Dion
william@lydrommet.dk
Tlf: +45 29 39 84 55
 
Jakup Andrias Knudsen
jakup@lydrommet.dk
Tlf: +45 29 39 81 75

Vel møtt!

Nyhetsarkiv Nyhetsarkiv Nyheter