LydRommet

Ledende leverandør av profesjonell lyd

Nyheter

Velkommen til LLB 2015

Publisert: 17.01.15 kl. 09:08

Lyd, Lys & Bildeforeningen arrangerer fagmesse i Telenor Arena
25. - 27. februar.

Det er igjen duket for Lyd, Lys og Bildemessen, der de de største norske aktørene i det profesjonelle markedet presenterer sine produkter og tjenester.

For første gang arrangeres messen i Telenor Arena, og med økt fokus på kurs og seminarer i regi av LLB. Inngangen til messen er gratis, mens enkelte av seminarene koster penger.

LydRommet viser nyheter fra blant annet Soundcraft, Studer, JBL, AKG, Focusrite, BSS, dbx, Crown, Nagra og Trinnov.

For informasjon om kurs og seminarer, besøk www.llb.no

Vi ses!

PA|TOURING                

Alexander Rambøl
alexander@lydrommet.no
Tlf: 23 23 28 10
Mob: 91 82 70 33 

  

Øystein Johnsen
oeystein@lydrommet.no
Tlf: 23 23 28 07
Mob: 91 53 73 13 

 
     
 MI    

Anders Nannestad
anders@lydrommet.no
Tlf: 23 23 28 11
Mob: 91 74 82 31 

Thomas Sagbråten
thomas@lydrommet.no
Mob: 93 00 45 34 

 
     
 STUDIO|KRINGKASTING    
 

Martin Mæland
martin@lydrommet.no
Tlf: 23 23 28 08

 

Are Terjesson
are@lydrommet.no
Tlf: 23 23 28 09

                      
     
 INSTALLASJON    
 

Bjørn Magne Idland
bjornmagne@lydrommet.no
Tlf. 23 23 28 58
Mob: 95 80 84 94 

 

Gorm Gylterud
gorm@lydrommet.no  
Tlf. 23 23 28 18
Mob: 90 14 69 39

 

 

      

 Åpningstider LLB 2015:

 Onsdag: 10.00-19.00
 Torsdag: 10.00-19.00
 Fredag:  10.00-16.00
____________________________

    
     

Nyhetsarkiv Nyhetsarkiv 2015